Asociacija "Dziudo meistrai"  

Kodas: 305736991
Adresas: Kauno g. 53, Zarasai
E-paštas: dziudomeistrai@gmail.com

Dainius karinauskas
ASOCIACIJOS PREZIDENTAS

Stojimo į asociaciją
"Dziudo meistrai" anketa

  2022 metais Dainiaus Karinausko, Giedriaus Pečeliūno ir Indriaus Boliso iniciatyva buvo įkurta asociacija „Dziudo meistrai“. Asociacijos tikslas – bendrai veiklai oficialiai suvienyti mūsų bendruomenę.

  Kviečiame užpildyti žemiau pateiktą anketą ir oficialiai tapti pilnateisiais asociacijos nariais. Užpildžius anketą į asociacijos sąskaitą LT137300010176635270 reikia pervesti 20 eurų stojimo įnašą.

  Nuo šiol visa informacija bus siunčiama tik asociacijos nariams į jų el.paštą. Kilus klausimams galite tiesiogiai kreiptis į asociacijos prezidentą Dainių Karinauską, tel. 8 687 11054.

  Stojimas į asociaciją yra visiškai savanoriškas. Jei šiuo metu jūsų nedomina mūsų veikla, jūs visada galite prijungti vėliau.

APIE ASOCIACIJOS VEIKLĄ: Dziudo meistrų asociacija yra Nacionalinės dziudo asociacijos narė. Abi asociacijas vienija graži idėja – dziudo yra daugiau nei sportas, tai visų pirma asmenybės tobulėjimo kelias. Visada didžiuojamės vis dar aktyviais dziudo meistrais, kurie gina Lietuvos garbę Europos ar Pasaulio dziudo veteranų čempionatuose. Bet taip pat manome, kad labai svarbu tęsti savo kelią, pajusti mūsų bendrumą, pasidalinti šiltais prisiminimais ar idėjomis apie bendrą mūsų veiklą.

 

NACIONALINĖS DZIUDO MOKYKLOS KOMISARAS – dziudo meistrų atstovas NDA: Dziudo meistrų patirtis labai reikšminga plėtojant dziudo visoje Lietuvoje, todėl dziudo meistrai skiria atstovą į NDA valdymo komitetą – Nacionalinės dziudo mokyklos komisarą, kuris atsakingas už dziudo vertybių ir kultūros puoselėjimą, teigiamo pavyzdžio perdavimą jaunajai kartai bei dziudo diržų egzaminų sistemą.

 

ČEMPIONATAI IR VAKARONĖS: Per pastaruosius metus jau įvykdėme kelis Lietuvos dziudo meistrų čempionatus. Tradicija tapo atšilus orams čempionatus rengti Palangoje, aplankyti jūrą ir pavakaroti bičiulių kompanijoje.

Vasarai baigiantis, jaukioje Artūro Lenčiausko sodyboje Aukštojos kaime visada laukia aktyvaus poilsio vakaronė, smagios rungtys ir karšta pirtis.

 

DZIUDO DIRŽAI: Baigus aktyvią sporto karjerą, svarbu nenuleisti rankų, pratęsti savo įgūdžių tobulinimą ar prisidėti prie dziudo vertybių puoselėjimo. Pastaruoju metu Nacionalinė dziudo asociacija pradėjo rengti mokymus norintiems apsiginti aukštesnį dziudo diržą. Veiksmų sistema Gokyo-no-waza ir Kata, paremta ne fizine jėga, o biomechaniniais įgudžiais, leidžia naujai pažvelgti į dziudo, pajusti, kad net ir patirtos traumos ar mažėjantis atletizmas nėra kliūtis ugdyti savo meistriškumą.

Labai sėkmingai klostosi bendradarbiavimas su Belgijos dziudo bendruomene, dėl dziudo technikos ir Kata žinių pagalbos ranką ištiesė ir dviejų Kata seminarus pravedė daugkartinis Europos ir Pasaulio dziudo kata čempionas Dirk De Maerteleire (6 DAN).

 

TEISĖJAVIMAS VARŽYBOSE: Nacionalinės dziudo asociacijos teisėjus kuruoja tarptautinės kategorijos teisėjas Val Van Neste (3 DAN) iš Belgijos, kuris netrukus surengs jau antrąjį dziudo teisėjų mokymą.

Įgyvendindama Sporto rėmimo fondo projektą, NDA turėjo galimybę pasikviesti ypatingai garbingą svečią iš Jungtinės Karalystės – daugkartinį Europos čempioną, Pasaulio čempioną ir dviejų Olimpinių žaidynių vicečempioną Neil Adams (9 DAN). Po mūsų bendruomenei pravesto seminaro Neil Adams, kuris kartu yra ir Tarptautinės dziudo federacijos Teisėjų komisijos stebėtojas (supervisor) bei dziudo technikos analitikas, pažadėjo prisidėti prie mūsų dziudo mokymų programų.

Neil Adams ir Val Van Neste pabrėžia, kad dziudo varžybų teisėjavimas – tai nuolatinių pastangų, mokymosi ir kantrybės reikalaujantis užsiėmimas, taip pat ypatingai svarbu varžybų patirtis ir technikos išmanymas, todėl dziudo meistrų prisidėjimas prie teisėjavimo būtų labai vertingas.

  

NOMINACIJA „Dziudo vertybių sergėtojas“: Deividas Tarulis, ne kartą savo talentą pademonstravęs varžybose ant tatamio, pasiūlė puikią idėją, siekiant pagerbti per metus dziudo labui daugiausia nusipelniusį asmenį ir įsteigti garbingą nominaciją „Dziudo vertybių sergėtojas“. Apie tai būsite informuoti atskirai.

 

Taigi mūsų bendruomenės laukia daug įdomios veiklos, prie kurios jūs galite prisijungti pagal savo norus ir galimybes.

Naujausi įrašai

Oficialiai SRF projektas – BAIGTAS!

  Šiandiena oficialiai gavome pranešimą apie mūsų projekto galutinės ataskaitos patvirtinimą!!      Labai džiaugiamės didelio darbo sėkminga pabaiga, norime padėkoti visiems, kas prie projekto