Dziudo bendruomenei

"Nėra jokios naudos sakyti "Mes stengiamės, kaip tik galime". Tiesiog darykite ką reikia daryti, ir jums pasiseks." -W.Churchill

MŪSŲ REMĖJAI IR PARTNERIAI

Skrudindami kavą negalime apsieiti be žinių, įgudžių ir profesionalumo, tačiau svarbiausias elementas yra disciplina. Tik jos dėka galime užtikrinti kokybę ir kiekvieną kavos partiją paskrudinti vienodai gerai. Na, o gerą kavą dar geresne padaryti gali tik jos diktuojamos legendos, kuriomis mūsų kavos ir yra apipintos. Laikydamiesi tokios pasaulėžiūros, atsidūrėme prie dziudo asociacijos durų. Būtent ši sporto šaka atsirado įkvėpta legendų ir pasižymi itin griežta disciplina. Įžvelgę šiuos broliškus panašumus, nusprendėme paremti mums artimą sportą, tuo pačiu paremdami ir požiūrį, kuris mūsų produktą daro geresniu.

Artimiausi renginiai

No event found!

STEBĖK GYVAI

2021m. Lietuvos čempionatų transliacijos

PRENUMERUOK

2021 m. Lietuvos čempionatų vaizdo įrašai

Skirk 1.2% savo GPM

Prisidėk prie mūsų sporto vystymo
Lietuvos dziudo asociacija, kodas 302716670

VASAROS DZIUDO MEISTRŲ FESTIVALIS 2023

Rugsėjo 9 dieną, jau įprastoje vietoje, Aukštojos kaimo sodyboje, pas mūsų bičiulį Artūrą Lenčiauską, praėjo kasmetinis, tradicinis “Vasaros dziudo meistrų festivalis 2023”. 

Kaip ir kiekvienais metais, šis renginys išsiskiria nuostabiu oru, puikia kompanija, begale geros nuotaikos, bendravimu ir įnirtingomis kovomis aikštelėje.

Dalinamės festivalio akimirkomis, kurios tik dalinai atskleidžia išskirtinę festivalio atmosferą.

Ačiū asociacijos “Dziudo meistrai” prezidentui Dainiui Karinauskui ir jo komandai už puikų renginį ir didelį norą suburti visus dziudokas. Ir be abejonės didelis ačiū dosniems sodybos šeimininkams,  kasmet palaikančius šį renginį ir svetingai priimančius mus visus savo namuose.

VASAROS DZIUDO MEISTRŲ FESTIVALIS 2023

Rugsėjo 9 dieną, jau įprastoje vietoje, Aukštojos kaimo sodyboje, pas mūsų bičiulį Artūrą Lenčiauską, praėjo kasmetinis, tradicinis “Vasaros dziudo meistrų festivalis 2023”.  Kaip ir kiekvienais metais, šis renginys išsiskiria nuostabiu oru, puikia kompanija, begale geros nuotaikos, bendravimu ir įnirtingomis kovomis aikštelėje. Dalinamės festivalio akimirkomis, kurios tik dalinai atskleidžia išskirtinę festivalio atmosferą. Ačiū asociacijos “Dziudo meistrai” prezidentui Dainiui Karinauskui ir jo komandai už puikų renginį ir didelį norą suburti visus dziudokas. Ir be abejonės didelis ačiū dosniems sodybos šeimininkams,  kasmet palaikančius šį renginį ir svetingai priimančius mus visus savo namuose.

Daugiau »

Dziudo meistrų festivalis 2023

KVIEČIAME VISUS Į TRADICINĮ -„DZIUDO MEISTRŲ FESTIVALĮ 2023”!!  Festivalio programoje – futbolo, krepšinio varžybos, estafetės, pirtis ir daug atviro ir nuoširdaus bendravimo. Kviečiame visus esamus trenerius, buvusius sportininkus bei meistrus vis dar dalyvaujančius dziudo meistrų judėjime. Sportinė veikla suartina visus! Praleiskime laiką aktyviai, susitikime senai matytus draugus, susipažinkime su naujais!  LAIKAS: 2023 metų rugsėjo 9 dieną, atvykimas iki 13 val. ADRESAS: Prienų raj. Stakliškių sen. Aukštojos kaimas. (https://goo.gl/maps/cSVz4uVEUs8ErNFA7) Dalyvio mokestis: 30 eur. Organizatorius:  Dainius Karinauskas  judo.dainius@gmail.com  +37068711054

Daugiau »

RĖMĖJAI

nariai

Partneriai

Susisiekite su mumis

Nacionalinė dziudo asociacija

darbo laikas:

Pirmanienis – Penktadienis

9:00-17:00

Ⓒ 2020 Nacionalinė dziudo asociacija